Zákaz návštěv od 1. října 2020

Vážení návštěvníci Centra sociálních služeb Jeseník, s ohledem na vývoj aktuální epidemiologické situace je od 1. října 2020 až do odvolání vyhlášen ZÁKAZ NÁVŠTĚV v našem Centru sociálních služeb Jeseník.

K tomuto kroku jsme přistoupili po pečlivém zvážení, a to hlavně s ohledem na bezpečnost klientů - Vašich rodinných příslušníků a přátel, k jejich ochraně před onemocněním COVID-19 způsobené novým koronavirem SARS-CoV-2

Toto opatření platí do odvolání a vztahuje se na služby poskytované na adrese Beskydská 1298 a Jaroslava Ježka 777. O zrušení tohoto opatření budete informováni prostřednictvím našich webových stránek www.cssjes.cz, kde budou zveřejňovány případné aktuality z vývoje situace. Informace získáte také na telefonním čísle 584 411 391, dále na mobilním telefonu 602 515 124 službu konajícího zdravotnického pracovníka.

V rámci preventivních opatření, ve snaze oddálit průnik nákazy do zařízení přijímáme balíčky pro klienty pobytových služeb na Beskydské ulici pouze s trvanlivými potravinami, v originálním neporušeném balení (s možností desinfekce).

Děkuji Vám za pochopení a respektování tohoto opatření, které je určeno především k ochraně zdraví našich klientů i zaměstnanců CSS Jeseník.

V  Jeseníku dne 30. 9. 2020

Ing. Jan Rotter, ředitel CSS Jeseník

 


Vytisknout   E-mail