Občasník 02

Soubor ke stažení ve formátu PDF -  obcasnik02_2018_v02.pdf  [1,17 MB]

Oslavy Mezinárodního dne žen

Slavíte MDŽ? V našem centru letos proběhly oslavy Mezinárodního dne žen vzhledem k hrozící chřipce v komornějším duchu. Pracovnice jednotlivých služeb uspořádaly pro své klientky malá posezení.

Číst dál...

UKONČENÍ ZÁKAZU NÁVŠTĚV

K 12.3.2018 byl v Centru sociálních služeb Jeseník odvolán zákaz návštěv, které je možno realizovat podle běžných pravidel.                        
Chceme však požádat všechny rodinné příslušníky o ohleduplnost a odložení návštěvy v případě jakýchkoliv náznaků chřipky či nachlazení. 
Děkujeme za trpělivost při preventivním režimu se zákazem návštěv.

Ježíškova vnoučata

Jistě jste měli možnost zaznamenat v médiích, zvláště prostřednictvím Českého rozhlasu, informace o projektu Ježíškova vnoučata. Jak to probíhá prakticky se lze dočíst na www.jeziskovavnoucata.cz. I naše zařízení se letos poprvé zapojilo do této bohulibé činnosti. Za nás mohu konstatovat, že jsme prostřednictvím dárců splnili přání a udělali tak radost 10 osamělým seniorům. Mezi dárky se objevily  polohovací křesla, pomůcky k aktivizaci (aromadifuzér, vibrační kroužky Smovey), ale také věci pro zábavu (tablet, keybord či lekce tance). 

Číst dál...

Občasník 01

vydaný Centrem Sociálních služeb Jeseník k příležitosti 750. dní od zahájení činnosti

Soubor ke stažení ve formátu PDF -  obcasnik_web.pdf  [1,4MB]

Den otevřených dveří

21. listopadu od 13:00 do 17:00
se koná den otevřených dveří na Beskydské 1298, Jeseník

750 dní od zahájení činnosti.

Zveme veřejnost, zájemce o sociální služby poskytované Centrem sociálních služeb a rovněž odbornou pomoc zabýcající se problematikou péče o seniory.

Číst dál...

Ohlédnutí za Dny seniorů

Od středy 4. října do neděle 8. října se uskutečnily na několika místech různé kulturní a společenské akce v rámci Dnů seniorů města Jeseníku 2017.

Číst dál...

Africké muzeum

12. října jsme se vydali v letošním roce na poslední plánovaný výlet. Našim cílem byla Ekofarma Bellama pana Jiřího Čížka, která sídlí v osadě Jelení u Holčovic.

Číst dál...

Slavíme naše město!

Také naši uživatelé se zajímají o dění ve městě v souvislosti s plánovanými oslavami 750. výročí první písemné dochované zmínky o založení města. Navštívili jsme výstavu v Katovně s názvem „Jesenické toulky aneb Jeseníkem zpátky v čase“, kde jsme na dobových fotografiích z minulého století v rámci reminiscenční terapie poznávali jednotlivé, mnohdy již v dnešní době zaniklé objekty. Jak výstava, tak rekonstruovaný objekt bývalé Katovny, dnes Informačního Centra se všem velmi líbil, zvláště mediální místnost v přízemí budovy, kde jsme si vyzkoušeli sami vyhledávat nejen historické informace v elektronické podobě. Procházkou přes Masarykovo náměstí jsme obdivovali květinovou výzdobu města, která oživila náměstí nejen v průběhu oslav.

Číst dál...

Zřizovatel

logoJESENIK

Centrum sociálních služeb Jeseník

Adresa:
Beskydská 1298/6, 790 01 Jeseník
Telefon:
584 411 391
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Datová schránka:
49RRCDU
Zřizovatel:
Město Jeseník
IČ:
00852163