Jak se stát klientem

Jste-li v situaci, kdy zvažujete využití pomoci pečovatelské služby, jako první krok Vám doporučujeme vyplnit si žádost viz dokumenty ke stažení nebo kontaktovat telefonicky kancelář Pečovatelské služby viz kontakty.


Předmětem naší činnosti je

Péče

Pečovatelská služba poskytuje sociální služby dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách. 


Veřejný závazek

Poslání

Posláním pečovatelské služby je umožňovat seniorům a dospělým občanům s chronickým onemocněním maximální kvalitu života v domácím, pro ně přirozeném prostředí, podporovat je a pomáhat jim při zvládnutí běžných životních potřeb, které zájemce o službu vzhledem ke svému věku a zdravotnímu stavu není schopen si zabezpečit sám.

Poskytovat pomoc a podporu rodinám, v nichž se narodily současně tři a více dětí a jejichž situace vyžaduje pomoc jiné fyzické osoby


Dům s pečovatelskými byty

Dům s pečovatelskými byty se nachází v občanské zástavbě na adrese Jeseník, J. Ježka 777/7,  v lokalitě zvané „ Rybníček“. Jde o třípodlažní budovu se zahradou ve vlastnictví města Jeseník, jejímž současným dlouhodobým provozovatelem je  Centrum sociálních služeb Jeseník, které zde také zajišťuje výkon terénní pečovatelské služby. Jedná se o  nájemní bydlení v malometrážních bytových jednotkách: 2 ubytovací jednotky  velikosti 2+1, 9 ubytovacích  jednotek velikosti  1+1 a 2  ubytovací jednotky velikosti 1+kk.


Centrum sociálních služeb Jeseník

Adresa:
Beskydská 1298/6, 790 01 Jeseník
Telefon:
584 411 391
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Datová schránka:
49RRCDU
Zřizovatel:
Město Jeseník
IČ:
00852163