PŘINÁŠÍME AKTUÁLNÍ INFORMACE

Vážení rodinní příslušníci a další návštěvníci CSS Jeseník, jistě jste v uplynulém období zaznamenali nutnost dodržování různých, často i nepříjemných preventivních hygienických opatření při kontaktu s našimi službami. Opravdu jsme se snažili dodržovat všechna doporučení vlády a ministerstev, přesto nás koronavirové onemocnění zcela neobešlo.


ZÁKAZ VYCHÁZENÍ

Sdělujeme rodinným příslušníkům a další veřejnosti, že na základě usnesení vlády ČR č.1029 platí pro klienty domova pro seniory a domova se zvláštním režimem od 14.10.2020 zákaz vycházení. K pobytu na čerstvém vzduchu budou za příznivého počasí využívat vnitřní terasy.  Nadále trvá zákaz návštěv.


Uzavření Klubu seniorů

V souvislosti s platnými opatřeními Vlády ČR a Ministerstva zdravotnictví ČR bude z preventivních důvodů s platností od 15.10.2020 po dobu nouzového stavu (od 5.října 2020 po dobu 30 dnů)
Klub seniorů UZAVŘEN!
Informujte své členy o této skutečnosti.
CSS Jeseníkkoronavirus


Léto je definitivně za námi

Letošní léto bylo zcela jiné než ta předchozí. Nejenže více pršelo a méně pálilo slunce oproti minulým letům, ale bylo pro nás, stejně jako pro většinu dalších poskytovatelů sociálních služeb, poměrně hektickým obdobím díky onemocnění COVID-19 a všem opatřením a nařízením s ním souvisejícím. Byl to čas náročný nejen pro nás, ale hlavně pro naše klienty, kteří díky zmíněným opatřením zůstali na poměrně dlouhou dobu stranou od svých blízkých i od okolního dění.


Zákaz návštěv od 1. října 2020

Vážení návštěvníci Centra sociálních služeb Jeseník, s ohledem na vývoj aktuální epidemiologické situace je od 1. října 2020 až do odvolání vyhlášen ZÁKAZ NÁVŠTĚV v našem Centru sociálních služeb Jeseník.


Nová pravidla pro návštěvy CSS Jeseník od 22.9. 2020

Vážení příbuzní, přátelé a jiné blízké osoby klientů našich pobytových služeb, vzhledem k aktuální epidemiologické situaci a nutnosti omezit pohyb cizích osob v budovách přistupujeme od úterý 22.9. 2020 k úpravě Pravidel pro realizaci návštěv z 25.5.2020. Vstup do objektu je i nadále uzamčen. Realizace návštěv bude probíhat ve stejném režimu jako dosud, za dodržování regulačních podmínek, dle pravidel zveřejněných níže.


Nové informace k probíhajícím opatřením

Vážení uživatelé a návštěvníci  Centra sociálních služeb Jeseník, na základě mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví ČR a Vlády ČR k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARS-CoV-2 přinášíme další nové aktuální informace o našich službách.

 

Ambulantní sociální služba  - Denní stacionář je opatřením vlády ČR nadále uzavřena (nejméně do ukončení vyhlášeného  nouzového  stavu).  K sociálním službám  Domov pro seniory, Chráněné bydlení, Pečovatelská služba najdete  informace viz  dokumenty ke stažení.

Dokumenty ke stažení:

[pdf] Informace CSS pobytové služby k 9.4.

[pdf] Informace Pečovatelská služba k 19.3.

[pdf] Informace domov pro seniory a DZR k 18.3.

[pdf] Informace chráněné bydlení na ulici J. Ježka k 16.3.


Důležité informace – Pečovatelská služba

Poskytování pečovatelské služby v případě, kdy je klientovi nařízena karanténa z důvodu epidemie viru COVID – 19
Péče bude poskytována pouze klientům, kterým nemůže péči zajistit rodina (je také v karanténě) a to v nezbytném rozsahu:


Zákaz návštěv

Vážení uživatelé a návštěvníci  Centra sociálních služeb Jeseník, na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARS-CoV-2 ze dne 9. 3. 2020 vyhlašuji zákaz návštěv v Centru sociálních služeb Jeseník, s platností od 10. 3. 2020.


Co je u nás nového

S ohledem na stále rostoucí ceny potravin a energií byla na základě usnesení Rady města Jeseník od 1. února 2020 zvýšena úhrada za stravu pro klienty služeb, které využívají stravovací provoz Centra sociálních služeb Jeseník. Cena celodenní stravy je navýšena o 10,- Kč na 170,- Kč.


Centrum sociálních služeb Jeseník

Adresa:
Beskydská 1298/6, 790 01 Jeseník
Telefon:
584 411 391
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Datová schránka:
49RRCDU
Zřizovatel:
Město Jeseník
IČ:
00852163