Důležité informace – Pečovatelská služba

Poskytování pečovatelské služby v případě, kdy je klientovi nařízena karanténa z důvodu epidemie viru COVID – 19
Péče bude poskytována pouze klientům, kterým nemůže péči zajistit rodina (je také v karanténě) a to v nezbytném rozsahu:

Číst dál...

Nové informace k probíhajícím opatřením

Vážení uživatelé a návštěvníci  Centra sociálních služeb Jeseník,
na základě mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví ČR a Vlády ČR k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARS-CoV-2 přinášíme další nové aktuální informace o našich službách.

Číst dál...

Zákaz návštěv

Vážení uživatelé a návštěvníci  Centra sociálních služeb Jeseník,
na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARS-CoV-2 ze dne 9. 3. 2020 vyhlašuji zákaz návštěv v Centru sociálních služeb Jeseník, s platností od 10. 3. 2020.

Číst dál...

Co je u nás nového

S ohledem na stále rostoucí ceny potravin a energií byla na základě usnesení Rady města Jeseník od 1. února 2020 zvýšena úhrada za stravu pro klienty služeb, které využívají stravovací provoz Centra sociálních služeb Jeseník. Cena celodenní stravy je navýšena o 10,- Kč na 170,- Kč.

Číst dál...

VU3V - zahájení letního semestru

4.2.2019  v  9:00 hodin v Klubu seniorů v Jeseníku (Dukelská 718), zahajujeme další, již XX. blok (letní semestr) studia virtuální univerzity třetího věku na téma

České dějiny a jejich souvislosti II.

více zde

Prosincové ohlédnutí

Jak jste mohli průběžně nahlédnout na našem Facebookovém profilu, čas Adventu a Vánoc byl v CSS již tradičně spojen s řadou milých setkání a příjemných akcí. Ty odstartovalo předání květináčků s vánočními hvězdami darovanými příslušníky Policie ČR. Také jsme zveřejnili fotografie z veselé Mikulášské zábavy. Důstojný Mikuláš, kouzelný anděl i rozverní čerti s čerticemi vykouzlili našim seniorům úsměv na tváři, nechyběla ani andělsky sladká tombola.

Číst dál...

„Reminiscence v CSS Jeseník“

A je tu další  středa - 25. září 2019 a také další projektový den v Centru sociálních služeb v Jeseníku,  který se konal v rámci projektu „Senioři bez hranic“ spolufinancovaného z fondu mikroprojektů Euroregionu Praděd CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_009/0001713 tentokrát s podtématem „Reminiscence“,  jako další integrační setkání, které společně realizujeme s našimi partnery z DPS Prudnik.

Číst dál...

Den otevřených dveří

9. října 2019 od 13:00 do 17:00
se koná den otevřených dveří na Beskydské 1298, Jeseník

Srdečně zveme veřejnost, zájemce o sociální služby poskytované Centrem sociálních služeb a rovněž odbornou veřejnost.

Číst dál...